facebook

Блог

Блог

Кращі сімейні автомобілі з США

Сімейні авто користуються небувалим попитом серед жителів Америки, адже вони зручні для великих сімей. А також створюються з урахуванням сучасних тенденцій в дизайні та енергоефективності.

Читати далі

Що потрібно мати в дорозі взимку?

Що потрібно взяти з собою в дорогу взимку? Що робити, щоб уникнути неприємних ситуацій на дорозі та не застрягнути? Саме тому, підготовка авто до зимових погодних умов достатньо серйозна тема.

Читати далі

ТОП авто з США під ГБО

У статті ми обрали кращі авто з США, які найбільш підходять для установки газобалонного обладнання.  З ГБО автолюбителі можуть не тільки їздити на відмінних авто, але ще й істотно економити.

Читати далі

Переможці NACTOY 2021

North American Car, Truck and Utility Vehicle of the Year Awards (NACTOY) обрав переможців північноамериканських автомобілів, вантажівок та кросоверів року 2021 у Північній Америці.

Читати далі

КІА. Зміна логотипу та гасла компанії.

6 січня 2021 року компанія KІА представила свій новий логотип та гасло, і відверто заявила про майбутню трансформацію бренду.

Читати далі

Електрокар Chevrolet Bolt. Огляд

Якщо ви у пошуках універсального міського електромобіля, який буде поєднувати в собі безліч плюсів і сильних сторін, але при цьому буде гранично доступний за ціною, то представляємо вам Chevrolet Bolt

Читати далі

Збір в Пенсійний фонд при першій реєстрації авто: зміни з 1 січня 2021 року

Ставки збору в Пенсійний фонд залежать від вартості авто і прив'язані до прожиткового мінімуму. Оскільки з 1 січня 2021 року прожитковий мінімум збільшився, це значить, що збільшилась і сума пенсійного збору.

Читати далі

Об'ємна емблема - легендарне мистецтво на авто

Походження об’ємних емблем для капотів можна прослідкувати віддавна. У 1920-х роках автовиробники активно почали прикрашати капот або радіатор автомобіля фігуркою в якості емблеми, яку можна пов'язати з прикрасами вітрильних суден.

Читати далі

ТОП 10 кросоверів зі США

Найбільший автомобільний ринок в світі знаходиться в США. Тому вибір вживаних автомобілів в цій країні величезний. Кросовери користуються в країні незмінним попитом останні роки. У нашій статті ми підібрали найпопулярніші кросовери зі США.

 

Читати далі