Блог

Блог

Огляд авто Acura NSX

Acura NSX - спортивний автомобіль з неймовірно потужною гібридною установкою, спритний, швидкий і комфортний. 

Читати далі

Огляд авто зі США Dodge Durango 2021

Dodge Durango 2021 року – потужний трирядний позашляховик. Він пропонує мускулистий зовнішній вигляд, комфортний інтер'єр, просту у використанні інформаційно-розважальну систему та потужні опції двигуна.
 

Читати далі

Розкішний спортивний автомобіль Audi R8 2021

Audi R8 - чудовий, розкішний, спортивний, двомісний автомобіль. Потужний двигун V10 допомагає забезпечити шалене прискорення, а керованість - гостра як бритва.

Читати далі

Огляд авто Dodge Charger 2021

Dodge Charger 2021 року – повнорозмірний, спортивний та статусний седан з потужною лінійкою двигунів та сучасним технічним оснащенням. 

Читати далі

Історія найуспішнішого виробника спортивних автомобілів Ferrari

Ferrari - італійський виробник автомобілів, заснований Енцо Феррарі. Він виробляє розкішні спортивні автомобілі та гоночні авто, які беруть участь у провідних світових змаганнях.

Читати далі

Обираємо авто зі США Audi A4 2021

Audi A4 2021 – компактний, розкішний, спортивний седан, який одразу сподобається автолюбителю. Він стильний, безпечний, комфортний та оснащений сучасними технологіями.

Читати далі

5 кращих компактних авто

Незважаючи на те, що кросовери та позашляховики користуються величезною популярністю, все-таки для поїздок по місту багато споживачів обирають невеликий компактний автомобіль. У нашому списку 5 найкращих компактних автомобілів для міста.

Читати далі

Огляд авто Honda HR-V 2021

Honda HR-V - хороший кросовер, з яким легко маневрувати міськими дорогами.

Читати далі

Кращі гібридні кросовери зі США

Популярність кросоверів змушує автовиробників розширювати свою лінійку, випускати більше моделей, а також додавати гібридні версії. Ми підібрали 5 найкращих гібридних кросоверів, які популярні на ринку.

Читати далі