КІА. Зміна логотипу та гасла компанії.

Блог
Головна > Блог > КІА. Зміна логотипу та гасла компанії.

6 січня 2021 року компанія KІА представила свій новий логотип та гасло, і відверто заявила про майбутню трансформацію бренду.
Новий логотип нагадує рукописний підпис та відображає «симетрію», «ритм» та «зростання», які втілюють впевненість КІА клієнтам. Представлення нового логотипу представляє амбіції KІА створити лідерські позиції в майбутній індустрії, повністю переосмисливши майже всі аспекти свого бізнесу.
"Новий логотип Kia відображає прагнення компанії стати значком змін та інновацій", - сказав Хо Сун Сонг, президент та генеральний директор Kia. “Автомобільна промисловість переживає період швидких перетворень, і Kia активно формує та адаптується до цих змін. Наш новий логотип відображає наше бажання надихнути клієнтів у міру того, як розвиваються їхні потреби в мобільності, і для наших співробітників відповідати на виклики, з якими ми стикаємось у швидко мінливій галузі ».

Новий логотип був представлений під час рекордного піротехнічного показу в небі над Інчхоном, Корея. Під час заходу 303 піродрони розгорнули сотні феєрверків на синхронізованому художньому показі, запалюючи та святкуючи нову сторінку автокомпанії KІА. Це встановило новий рекорд Гіннеса за показником „Більшість безпілотних літальних апаратів (БПЛА), що одночасно запускають феєрверки”.
Змінився і девіз: «Мистецтво дивувати» (The Power to Surprise) поступився місцем слогану «Рух, яке надихає» (Movement that Inspires).
Kia представила свій новий корпоративний логотип та гасло світового бренду, що означають сміливу трансформацію автовиробника та абсолютно нову мету бренду. Логотип є символом нової мети бренду Kia та цінностей, які він обіцяє запропонувати клієнтам завдяки майбутнім продуктам та послугам, а також досвіду, який це дає можливість. 

Подробиці про нову стратегію бренду KІА,  мету та філософію бренду представлять  за допомогою цифрового заходу "New Kia Brand Showcase", який відбудеться о 09:00 за корейським стандартним часом у п'ятницю січня 15, 2021 (01:00 за центральноєвропейським часом, 15 січня / 16:00 за тихоокеанським часом, 14 січня). Подію можна переглянути на каналі Kia Global YouTube.
Згідно з планом, КІА хоче популяризувати електромобілі, які будуть розроблені  з урахуванням потреб, смаків людей та місцевих ринків.

Якщо Ви у пошуках КІА чи інше авто, залиште заявку на сайті, і наші менеджери підберуть для Вас ідеальні варіанти абсолютно безкоштовно! І памятайте, ми здійснимо Вашу мрію, Вашу американську мрію!

 Створено : 11.01.2021 11:36
Переглядів : 249

У яких авто найбільший багажник?

Одним із головних факторів при виборі автомобіля є об’єм багажника. На ринку існує чимало моделей, які можуть похвалитись велетенським багажним відділенням.

Читати далі

Електрокросовер від Hyundai - IONIQ 5

Повністю електричний середньорозмірний кросовер від  Hyundai Motor Group IONIQ 5 дебютував сьогодні на прем'єрній події у віртуальному світі. Місія бренду IONIQ - прогрес, електрифікований для спільного життя.

Читати далі

Вибираємо авто з пробігом: Volkswagen Tiguan

Volkswagen Tiguan - компактний компактний п'ятимісний кросовер. Автомобіль має досить гармонійний, привабливий вигляд, стильний та інноваційний як ззовні, так і всередині. Передові технологічні рішення роблять його безпечним і комфортним.

Читати далі