Історія логотипу Audi

Блог
Головна > Блог > Історія логотипу Audi

Audi – успішна німецька компанія, яка спеціалізується на випуску легкових автомобілів. Входить в концерн "Volkswagen". 


Компанію «Audi» заснував талановитий винахідник Август Хорьх у 1909 році.  Назва «Audi» означає «послухай» - німецькою «horch». Першим логотипом компанії була цифра «1» розташована на півсфері. Нижня частина елемента знаходилась за чорним трикутником, а в саму фігуру вписано надпис «Аudi». Кольори логотипу чорний і білий. 

У 1910 році компанія випустила свою першу машину Audi-А. У 1911 послідувала модель Audi-В. У 1912 з'явилася найвідоміша модель - Audi-С. А перші зразки авто пройшли серйозну перевірку на Альпійських гонках і показали непогані результати, за що їх стали називати "Підкорювач Альп". Однак у 20-і роки компанія була на межі банкрутства і у 1928 була придбана німецькою DKW (ДКВ), власником Audi став Йорген Скафте Расмуссен.

Після Першої світової війни багато великі компанії були змушені об'єднуватися, щоб вижити в складній кризі. Під ім'ям Auto Union об’єдналися чотири компанії: Audi, Horch, підприємство з виробництва парових машин Dampf-Kraft-Wagen (DKW) і Wanderer, що випускали мотоцикли та інші транспортні засоби. Кільця логотипу Auto Union символізують ці чотири об’єднані компанії. Угода виявилася стратегічно успішною: з часом Audi увійшла в трійку найбільших виробників країни, разом з BMW і Mercedes-Benz.

У 1949 Auto Union був реформований, були залучені  більшість акцій фірми Mercedes-Benz. В цей час змінюється і логотип, він стає більш грунтовним, контур зображується яскравіше і має два шари, між якими є отвір. Всередині на чорному прямокутнику розташовується напис «Auto Union». З внутрішньої частини кілець зникають емблеми компаній.

Після об'єднання з ще одним автовиробником NSU Motorenwerke в логотипі повністю зникають кільця, але в 1985 році повернулися до них. З тих пір логотип оновлювався ще кілька разів, поки в 2009 році не прийшов до свого нинішнього вигляду - чотири срібних лаконічних кільця, зчеплених між собою, і напис Audi зліва внизу. Даний логотип зараз можна зустріти на авто компанії. 

Автомобілі Audi надійні, динамічні, стильні - вони здобули заслужену популярність серед водіїв. І число шанувальників марки дедалі більше. Логотип Audi - символ якості, взаємодопомоги і підтримки. Він відображає багату, насичену історію компанії, але в той же час є по-справжньому сучасним, стильним, і легко впізнаваним.

Якщо Ви у пошуках Audi, залиште заявку на сайті, і наші менеджери підберуть для Вас ідеальні варіанти абсолютно безкоштовно!

І памятайте, ми здійснимо Вашу мрію, Вашу американську мрію!Створено : 18.02.2021 14:06
Переглядів : 68

Chevrolet розширив асортимент своїх електромобілів

Chevrolet розширив асортимент своїх електромобілів, представив новий повністю електричний Bolt 2022 EUV, поряд із оновленим Bolt EV 2022.

Читати далі

Електрокар Chevrolet Bolt. Огляд

Якщо ви у пошуках універсального міського електромобіля, який буде поєднувати в собі безліч плюсів і сильних сторін, але при цьому буде гранично доступний за ціною, то представляємо вам Chevrolet Bolt

Читати далі

Новинка найпотужнішого BMW M5 CS

В Мережі з’явились офіційні фото та відео BMW M5 CS. Згідно даних, найпотужніший седан BMW випустять лімітованою серією і він лише рік буде знаходитися у виробництві. Вартість седана - 180 400 євро.

Читати далі